Bets10 Klasik Kazı Kazan

Bets10 Klasik Kazı KazanBets10 Klasik Kazı Kazan ‘ları arasındaki oyunları aşağıda sırasıyla inceleyeceğiz.
İnceleyeceğimiz oyunlar sırası ile Bets10 Forces of Terra Kazı Kazan, Bets10 3Wow! Kazı Kazan, Lucky Charms, Super 3Wow  , Horoscope, Keep Smiling, Az Kazı Kazan, Baloncuklar, Büyük Ödül, Champagne , Fortuna, Golden Fortune, Jungle Joy, Marbles, Neighbors, Şanslı Çift, Shoot 4 Gold, Şöhret Yolu, Spy Comics,  Star Ticket,  Tiger Mahjong, Triple Wins  , Who Wants to be A Millionaire , Wild West  , Bets10 X&O  Kazı Kazan, Bets10 7th Heaven  Kazı Kazan yer almaktadır.

Legend of Terra´nın sevilen karakterleri geri döndü! 3 sembolü eşleyin ve kazanın. 4 sembolü eşleyin, kazancınızı ikiye katlayın. Aynı 5 sembolü bulun, kazancınız 10´a katlansın!

Bets10 3Wow! Kazı Kazan

Bu müthiş oyunda, 15 yıl boyunca her ay değeri tam 11.000 TL olan büyük ödülü kazanma şansınız var!

Bets10 Lucky Charms Kazı Kazan

Yeşil şapkalı amca gökkuşağının altında bir yerlerde saklanıyor. Onu bulmak için panelleri kazıyın ve BÜYÜK jackpot sizin olsun.

Bets10 Super 3Wow Kazı Kazan

Süper 3WOW! Çok sevilen bu klasikleşmiş kazı kazan oyunu şimdi yenilendi ve geliştirildi. Aynı üç kart ile oynayabilir ve her birinden tam 2 milyon TL kazanabilirsiniz! Aynı sembolden üç tane bulun ve kazanın!

Bets10 Horoscope Kazı Kazan

Şanslı burcunuzu seçin, aynı 3 sembolü eşleyin, 400.000 TL´ye kadar müthiş ödüller kazanın! Ayrıca, hergün güncellenen yıldız falınıza bakmayı unutmayın…

Bets10 Keep Smiling Kazı Kazan

Bu nefes kesici çoklu kazı kazan oyunuyla çuval dolusu ödül kazanabilirsiniz!
İki Smiley (gülen surat) sembolünü eşleyin, ya da Lady Smiley wild sembolünü bulun ve 400.000 TL´ye kadar kazanma şansını yakalayın!

Bets10 Az Kazı Kazan

Bu klasik Kazı Kazan Kartını çok seveceksiniz! Bozuk paranızla 9 kutucuğu kazıyın, 3 aynı sembolü yakalayın, kazancınızı katlama şansıyla birlikte büyük ödül sizin olsun! Bu oyunda büyük ödül tam 100.000 TL!

Bets10 Baloncuklar Kazı Kazan

Bu harika Kazı Kazan oyununda elinizdeki iğne ile 6 denemede 3 altın sikkeyi taşıyan baloncukları patlatın, uzun bir günün ardından hem yorgunluk atın, hem de büyük ödül olan 100.000 TL’yi kazanma şansını yakalayın!

Bets10 Büyük Ödül Kazı Kazan

Bu oyunda kalkanları açmak için 3 farklı silahınız var! İstediğiniz silahı seçin, istediğiniz sırayla kalkanları açın! Ödülü kazanmak için aynı rakamdan 3 tane yakalamanız yeterli! Bu oyunda büyük ödül ise tam 200.000 TL!

Bets10 Champagne Kazı Kazan

9 kareden 4’ünü kazıyın, aynı sembolden 3 tane bulursanız kazanırsınız! Kazandığınız ödülü görmek için ödül kutusuna bakın.

Bets10 Fortuna Kazı Kazan

Bu klasik Kazı Kazan oyununda 9 uğur böceği size büyük ödüller kazandırmak için bekliyor! Şanslı sihirli deyneğinizi seçin, açmak istediğiniz uğur böceğinin üstüne tıklayın, 9 denemede 3 aynı rakamı yakalayın, ödül sizin olsun! Bu oyunda tam 200.000 TL jackpot var!

Bets10 Golden Fortune Kazı Kazan

Kart üzerindeki 9 kareyi kazıyın, en yüksek 5 numaradan her hangi birini eşleyin, kazanan siz olun! Bu oyunda bir de 8 para dolu çantadan istediğinizi seçtiğiniz bonus bölümü var! Çantanızı seçin, nakit ödüller anında sizin olsun! Golden Fortune oyununu şimdi oynayın, maksimum jackpot 400.000 TL kazanma şansını yakalayın!

Bets10 Jungle Joy Kazı Kazan

Jungle Joy ile vahşi ormanlara girin ve dokuz kareden dördünü kazıyın. Eğer aynı hayvandan üç tane bulursanız, kazanırsınız! Kazandığınız miktarı ödül kutusunda göreceksiniz. Belki de bu tam 400.000 TL değerindeki jackpot olabilir!

Bets10 Marbles Kazı Kazan

Sihirbazlık gösterilerini herkes sever! Sihirli değneğinizi kullanarak 3 gizli altın külçesini 6 denemede bulun, büyük ödül sizin olsun!

Bets10 Neighbors Kazı Kazan

Yeni komşularınızla tanıştınız mı? Her biri harika jackpotlarla elinizin altında! Basitçe 9 pencerede 3 tane ´Neighbours´ veya ´Baby´ wild sembolünü yakalayın, 400.000 TL´nin sahibi olun!

Bets10 Şanslı Çift Kazı Kazan

Tek bir oyunda iki jackpot kazanma şansı… Bu klasik Kazı Kazan oyununda 2 kart birarada! Hemen oynamaya başlayın, kartlarınızı kazıyın, tam 200.000 TL olan büyük jackpotu kazanma şansını yakalayın!

Bets10 Shoot 4 Gold Kazı Kazan

Bu klasik Shoot 4 Gold haraketli hedef vurma oyununda heyecanın doruklarına çıkın! 8 ördek hedefinden altın yıldız saklayan 3 tanesini vurun, kazanan siz olun!

Bets10 Şöhret Yolu Kazı Kazan

En sevdiğiniz casino karakterleri Hall of Fame oyununda! Kazanmak için tek yapmanız gereken aynı 3 portreyi bulmak!

Bets10 Spy Comics Kazı Kazan

Spy Comics kazı kazan oyunuyla biraz dedektifçilik oynayın. Delilleri eşleştirin ve tam 400.000 TL´ye kadar kazanma şansını yakalayın.

Bets10 Star Ticket Kazı Kazan

Bu yeni heyecan verici kazı-kazan kartı size kazancınızı 1, 2 ve 10 katına kadar katlama şansını veriyor. Bütün kartlarda kazanma şansı!

Bets10 Tiger Mahjong Kazı Kazan

Klasik bir Çin oyunundan esinlenilmis Tiger Mahjong kazi kazan oyununu mutlaka deneyin. Sembollerin eslerini bulun ve kazanin! Bu oyunda ayni anda 3 hat üzerinde oynayabilir, ayni hat üzerinde 2 çift sembol esleyerek çok daha fazla kazanabilirsiniz. Bonus çiçegini bulun ve kazancinizi iki katina katlayin. Üstelik bu oyunda büyük ödül tam 400.000 TL… Hemen deneyin!

Bets10 Triple Wins  Kazı Kazan

Bu yeni heyecan verici kazı-kazan kartı size kazancınızı 1, 2 ve 10 katına kadar katlama şansını veriyor! Triple Win, Medium ve High Roller arasından istediğinizi seçin. Satın alın, kazıyın ve kazanın – işte bu kadar kolay!

Bets10 Who Wants to be A Millionaire Kazı Kazan

“Kim Milyoner olmak ister?” ile hayatınızı değiştirecek nakit ödüller kazanabilirsiniz!
Kazıyın, 3 adet Bonus Turu sembolünü bulun ve BÜYÜK ödül için şansınızı deneyin!

Bets10 Wild West  Kazı Kazan

Vahşi Batı´ya hoşgeldiniz! Aranan haydutu bulmak için üç pencereyi vurun, 400.000 TL değerinde jackpotun sahibi olun!

Bets10 X&O  Kazı Kazan

Böcek-X ve Böcek-O ile tanıştınız mı? Bu 9 kareli harika kazı kazan kartınızda bir sırada 3 taneyi yakalayın, 200.000 Euro’ya kadar kazanın! Hemen şimdi oynayın!

Bets10 7th Heaven  Kazı Kazan

7th Heaven oyununu oynayın, cennet bahçesinde saklanmış gizli hazineleri bulun. Aynı çizgi üzerinde 3 tane 7´yi, ya da hediye sembolünü bulun ve kazanın! Bu kazı kazan oyununda aynı anda 7 oyun oynayabilirsiniz. Büyük ödül ise tam 400.000 TL!

Bets10 Klasik Kazı Kazan Oyunlarının tamamına bannerlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın