Bets10 Fantezi Kazı Kazan

Bets10 Fantezi Kazı KazanBets10 Fantezi Kazı Kazanları arasındaki oyunları aşağıda sırasıyla inceleyeceğiz.

İnceleyeceğimiz oyunlar sırası ile Bets10 Pearl Klübü Kazı Kazan , Bets10 Şanslı Elmaslar Kazı Kazan , Kayıp Piramit,  Nakit Çiftliği , Çılgın Kedi,  Dans Eden Domino , Hızlı Eller , Şövalye Savaşları , Aşk Kuşları , Usta Mix , Hafıza Çılgınlığı , Dünya Dışı , Sudoku Panda , Süper Şans , Kayıp Maya , Hazine Adası,  Hazine Avı , Zodiac Kazı Kazan Oyunu yer almaktadır.

Su altı dünyası hiç daha eğlenceli olmamıştı. Tüm istiridyeleri açın ve kazandıran inciyi bulun! Bu eğlenceli oyunda büyük ödül tam 400.000 TL.

Bets10 Şanslı Elmaslar Kazı Kazan Oyunu

Elmasları sever misiniz? O halde Şanslı Elmaslar oyununa bayılacaksınız! Kendinizi şanslı mı hissediyorsunuz? O halde hemen Şanslı Elmaslar oyununu denemelisiniz. Beş mücevher kutusunu açın, eğer aynı mücevherden üç tane bulursanız kazanırsınız! Kazandığınız ödülü görmek için ödül lambasına bakın. Büyük ödül ise tam 400.000 TL!

Bets10 Kayıp Piramit Kazı Kazan Oyunu

Kayıp Piramitler gizemini hala koruyor! Külçe altınları bulun, piramitlerin gizemini çözün, 200.000 TL´ye kadar kazanın!

Bets10 Nakit Çiftliği Kazı Kazan Oyunu

Nakit Çiftliği; hasat zamanını kaçırmayın ve 400.000 TL´ye kadar kazanın! 3 ambar kapısını da açın ve hayvan sembollerini ortaya çıkarın. Eğer aynı hayvandan 3 tanesini aynı ambarda bulursanız kazanırsınız!

Bets10 Çılgın Kedi Kazı Kazan Oyunu

Kazanmak hiç bu kadar basit olmamıştı! Bu eğlenceli kazı kazan oyununda çöplerden sakının, gizlenmiş kedilerden üçünü bulun ve tam 400.000 TL´ye kadar kazanma fırsatını yakalayın. İşte bu kadar kolay!

Bets10 Dans Eden Domino Kazı Kazan Oyunu

Kazanmak için domino taşlarını eşleyin! Bir oyunda 8 çifte kadar domino taşlarını eşleyebilirsiniz. 8 çift arasından en az sayıda Domino çiftini eşleyin ve kazanma fırsatını yakalayın! Toplam Ödül kutusundan görebileceğiniz ödülünüz anında hesabınıza aktarılacaktır. Maksimum ödül ise 400.000 TL´dir!

Bets10 Hızlı Eller Kazı Kazan Oyunu

´Hızlı Eller´, herkesin çok iyi bildiği Taş-Kağıt-Makas oyununa dayalı bir kazı kazan oyunudur. Oyuncu, kağıt, taş, ya da makas sembolünden birini seçerek kasayı yenmeye çalışır.

Bu oyunda aynı anda 6 oyuna kadar oynayabilirsiniz. Tam 400.000 TL büyük jackpot ile hayatınızı değiştirme şansını kaçırmayın!

Bets10 Şövalye Savaşları Kazı Kazan Oyunu

Savaşa hazır olun! Şövalye Savaşları, geleneksel ´War´ savaş oyunundan esinlenilmiş bir kart oyunudur. Oyuncular, tek oyunda altı farklı oyun içeren bu çoklu oyunda, yüksek kartla dağıtıcıyı yenmeye ve 400.000 TL değerindeki jackpotu kazanmaya çalışır!

Bets10 Aşk Kuşları Kazı Kazan Oyunu

Aşk Kuşları oyunu ile aşk her yerde… Fotoğraf kulübesinden çıkan fotoğraflarla aşk kuşlarını eşleyin ve tam 400.000 TL´ye kadar jackpot kazanın!

Bets10 Usta Mix Kazı Kazan Oyunu

Bırakın şansınız size milyonlar kazandırsın… Kaderiniz renklerin elinde!
Topları numaralarına, renklerine ve pozisyonlarına göre eşleyin ve tam 400.000 TL´ya kadar kazanma şansını yakalayın.

Bu sihirli oyunda dev jackpotu kazanmak için sadece biraz şansa ihtiyacınız var!

Bets10 Hafıza Çılgınlığı Kazı Kazan Oyunu

Gelmiş geçmiş el çılgın oyun! Hafıza Çılgınlığı´nda canavarları eşleyin, süper bir ödül kazanma şansını yakalayın! İster 6, ister 9, isterseniz 12 çiftle bu klasik oyunu oynayın, 400.000 TL´ye kadar kazanın!

Bets10 Dünya Dışı Kazı Kazan Oyunu

Dünyanın sınırlarını aşarak bir uzay yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? O halde hemen yepyeni  Dünya Dışı kazı kazan oyunumuzu deneyin ve tam 400.000 TL değerindeki jackpotu kazanma şansını yakalayın!

Bets10 Sudoku Panda Kazı Kazan Oyunu

Sudoku Panda, popüler bulmaca oyunu Sudoku´yu ve BÜYÜK nakit ödülleri bir araya getiriyor! Kazıyın, doğru numaraları bulun ve müthiş ödüller kazanın. Panda Patisi resmini bulun kazancınızı ikiye katlayın!

Bets10 Süper Şans Kazı Kazan Oyunu

Süper Şans oyununda kendinize bir şans verin. Altında üç farklı miktar bulunan üç bölmeyi kazıyın ve çarkı döndürün. Eğer çark, açtığınız üç miktardan biri ile eşdeğer miktarın üstünde durursa o kadar ödül sizin olur!

Bets10 Kayıp Maya Kazı Kazan Oyunu

Antik Maya´nın kayıp dünyasına doğru gizemli bir yolculuğa çıkın. Altın Maya sembollerini bulmak için gizli üç odanın kapısını açın ve tam 400.000 TL kazanma fırsatını yakalayın!

Bets10 Hazine Adası Kazı Kazan Oyunu

Hazine Adası kazı kazan oyununu keşfedin. Hazine sandıklarını açın, üç sandıkta gizli hazineyi bulun ve arkada saklanmış olan sandıktaki ödülü kazanın. Bu heyecan dolu oyunda 400.000 TL’ye kadar ödül kazanabilirsiniz.

Bets10 Hazine Avı Kazı Kazan Oyunu

Gizli hazineye giden yolu bulmak için yola çıkmaya hazır mısınız? Büyük hazine dışında haritaya gizlenmiş 6 tane kuru kafayı aramaya başlayın, özel bonuslar sizin olsun!

Bets10 Zodiac Kazı Kazan Oyunu

Sağ taraftaki yıldızları kazıyın, 3 olası kazancınızı görün ve çarkı çevirin. Çarkın sol tarafındaki okun üzerinde durarak gösterdiği burcunuzun şanslı sembolü size tam 400.000 TL´ye kadar kazandırabilir!

Bets10 Fantezi Kazı Kazan Oyunlarının tamamına bannerlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın